هفدهمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران

24 الی 27 شهریور - سالن 40B

منتظر حضور شما در این نمایشگاه و دیدارتان در غرفه ماگنولیا هستیم

نمایشگاه بین المللی شيريني و شكلات ايران هر ساله برای اطلاع عموم از آخرين دستاوردها و نوآوريهاي صنعت شيريني و شكلات ايران برگزار می شود. اکنون نیز هفدهمین دوره این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد گردید.

24 الی 27 شهریور

تاریخ برگزاری

10 صبح الی 18

زمان بازدید

سالن 40B

غرفه ماگنولیا

ماگنولیا در این دوره از نمایشگاه شیرینی و شکلات ایران

شرکت دانش بنیان ماگنولیا به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه طعم و عطر در این دوره از نمایشگاه حضور خواهد داشت و جدیدترین دستاوردها، محصولات و خدمات خود را به علاقه‌مندان معرفی خواهد نمود. بخشی از سرویس‌های جدید که در این نمایشگاه ارائه ‌می‌شوند :

رونمایی از محصولات جدید ماگنولیا

ماگنولیا در نظر دارد در این دوره ی نمایشگاه از 3 محصول جدید خود شامل : طعم دهنده قطاب (برای اولین بار در ایران)، تشدید کننده و بهبود دهنده طعم بیسکویت و طعم دهنده سیب سبز و هلو ایرانی رونمایی کند. عرضه این محصولات جدید با هدف پاسخگویی به نیاز مشتریان و تنوع بخشی صورت می گیرد.

معرفی سرویس NPD

ماگنولیا با تکیه بر دانش متخصصین خود برای کمک به حفظ ، توسعه سهم بازار و بهبود مزیت رقابتی شرکت های معظم صنایع غذایی اقدام به راه اندازی سرویس NPD در زمینه طراحی طعم های جدید یا بهبود کیفیت طعمی محصولات مطابق با نیازها و خواسته های مشتریان برای صنایع غذایی نموده است.

معرفی سرویس ارزیابی حسی

یکی از مهمترین اهداف صنایع غذایی تعیین چگونگی تاثیر محصولات غذایی بر حواس مصرف کنندگان است. ماگنولیا با برخورداری از آزمایشگاه تخصصی ارزیابی حسی، کارشناسان مجرب در علم تغذیه و آمار ، و ارزیاب های حسی کارآزموده اقدام به معرفی سرویس ارزیابی حسی به صورت علمی و آماری در این نمایشگاه خواهد نمود.

ممنون از اینکه همراه ما هستید

شما عزیزان علاقه مند می‌توانید جهت حضور ویژه در غرفه ماگنولیا، تا قبل از برگزاری نمایشگاه از طریق تماس با شماره تلفن زیر، قرار ملاقات اختصاصی تنظیم نمائید.

09120705821

تنظیم قرار ملاقات