خاطره خوراک های لذیذ مناطق مختلف ایران را با آلس پایس دوباره تجربه کنید

هر بار که به منطقه ای از ایران سفر کنید حتما مزه غذاهای خاص آنجا یکی از به یاد ماندنی ترین خاطرات آن سفر را برایتان رقم خواهد زد طوریکه مزه ی آن غذاها برای همیشه زیر زبانتان باقی خواهد ماند. مزه تند و تیز غذاهای جنوب ... طعم و عطر دلپذیر خوراک های آذربایجان و ... آن مزه های خاطره انگیز شما را برای سفر دوباره به آن مناطق وسوسه می کنند. اما برای تجربه دوباره آن مزه ها ماگنولیا راه حل دیگری دارد. نبوغ و تخصص کارشناسان طراحی طعم ما با سبزیجات معطر خاص هر منطقه از ایران درهم آمیخته و چاشنی هایی را برایتان خلق کرده اند تا لذت سفر دوباره به آن مناطق را برایتان تداعی کنند !

هدیه آلس پایس به خانواده ها

سفره ای از مزه های اصیل به گستردگی ایران
چاشنی جوجه کباب
این چاشنی ها مخصوص مرینیت کردن گوشت مرغ می باشند که علاوه بر خاصیت تردکنندگی، طعم و عطر بسیار دلپذیری را در جوجه کباب و گوشت مرغ ایجاد می کنند.
توضیحات کامل
چاشنی ماهی
این چاشنی ها مخصوص مرینیت کردن گوشت ماهی قبل از کباب کردن یا سرخ کردن بوده و ضمن رفع بوی بد ماهی، طعم و عطر بسیار دلپذیری را در گوشت ماهی ایجاد می کنند.
توضیحات کامل

آماده کردن جوجه کباب با آلس پایس فقط 3 دقیقه زمان می برد

ما چاشنی جوجه کباب آلس پایس را علاوه بر گوشت مرغ و جوجه کباب در خوراک های مختلف مثل پاستا، فلافل، لوبیا پلو، کوکو، و کتلت، سس سالاد، تفت سبزیجات خام و .. تست کرده ایم. شما هم می توانید با میل و خلاقیت خودتون ازین چاشنی ها استفاده کرده و لذت ببرید.

چاشنی های جدید جوجه کباب آلس پایس

برای آن هایی که همیشه به دنبال کشف دنیاهای جدید هستند

به مهمان هایتان بگویید مراقب انگشتانشان باشند !

لذت خوردن یک ماهی خوشمزه در کوتاه ترین زمان

چرا چاشنی جوجه کباب و ماهی آلس پایس؟

✓ صد در صد طبیعی
✓ طبخ ماهی و جوجه کباب ترد، لذیذ و خوشمزه در کوتاه ترین زمان
✓ استفاده بسیار آسان و راحت
✓ هم برای کباب کردن مناسبه، هم طبخ در ماهی تابه، فر یا گریل
✓ نیاز به هیچ ماده افزودنی دیگری نداره
✓ هیچ گونه نگهدارنده ای نداره

به ما اعتماد کنید

تمام محصولات آلس پایس دارای پروانه ساخت معتبر از وزارت بهداشت، مجوز مصرف در صنوف و گواهی های بین المللی ISO 18001 , ISO 22000 , ISO 14001 , ISO 9001 , GMP , HSE و HALAL می باشند.

همین الان می توانید خرید کنید
خرید عمده و جزئی در فروشگاه اینترنتی آلس پایس
خرید